PoradieMenoPriezviskoKlub/MestoKat.Čas
1PavolOrolinSpišské BystréM39-1:51:19
2PaskalMilataETOS SlovakiaM39-1:57:27
3JakubHaviarikExtreme Obstacle RunnersM39-2:00:47
4EmilMlynárčikHôrkaM40+2:02:45
5MatejPošefkoPrešovM39-2:03:54
6MartinMichalikSvitM39-2:10:28
7MartinPolyácskoKOB ATU KošiceM39-2:11:25
8NikolasRákociHozelecM39-2:11:40
9ViktorŽelinskýŠK BodvaM39-2:13:02
10PeterOvšankaTatravagónka v pohybeM40+2:14:33
11PeterVallušHranovnicaM39-2:16:14
12MarekDubielAtrium ArchitektiM39-2:17:11
13MarekKorenkoPopradM39-2:18:33
14LukášKucharčíkBrehovM39-2:21:29
15ĽubomírRačakBežci PoltárM40+2:22:04
16JánŽugecBežecký klub PopradM40+2:25:46
17MarošDemkoProRun MoldavaM39-2:25:51
18TomᚎelinskýŠK BodvaM40+2:27:00
19MatúšGomolčákAtrium ArchitektiM39-2:28:24
20MilanŽilaStará ĽubovňaM39-2:29:41
21JozefŠeligaSpišská TeplicaM40+2:33:15
22MilanWikarskiStráne pod TatramiM39-2:33:34
23MarekMaurerActive Life KošiceM40+2:35:38
24KristínaHanečákovaPodolínecZ39-2:39:19
25NorbertBukovičRožňavaM40+2:42:30
26MichaelaŠirokáGym Live RobbiZ39-2:42:33
27MartinaVozárováLiptovská SielnicaZ39-2:43:37
28MartinaSýkorováSykorkyZ40+2:44:16
29SlavomírFeckoKošiceM40+2:44:22
30PeterBerníkGánovceM40+2:44:41
31DávidŠterbákCanadaM40+2:45:18
32MartinŠalataUdavskéM40+2:48:01
33ErikTóthProRun MoldavaM40+2:50:31
34PeterDzielawskiPopradM40+2:51:05
35RadovanLukáčClub 195M40+2:53:10
36MiroslavBudinskýGelnicaM40+2:53:31
37JánHalečkaTa3 RunM39-2:53:55
38DanicaBožováSvitZ40+2:59:37
39MiroslavKvapilValalikyM40+3:02:27
40MatúšRodákSvitM39-3:03:09
41PeterBakajsaRakovec Nad OndavouM39-3:03:19
42MarianKovačĽubovnianski bežciM40+3:05:25
43RichardGocĽubovnianski bežciM40+3:05:28
44PavolĎorďGelnicaM39-3:14:34
45OndrejŠtefankoĽadoborci SlovenskoM40+3:18:00
46KarolKrabáčpre moje ZlatoM40+3:23:25
47JánVarjanKráľovský ChlmecM40+3:23:27
48AntóniaSulírováGánovceZ40+3:25:23
49ŠtefanŽugecBežecky klub PopradM40+3:25:26
50MatúšGancarčíkCANADAM39-3:26:14
51PeterMikušSvit-KanadaM39-3:26:19
52LuciaWilsonLiptovský MikulášZ39-3:28:46
53VladimírZimaSvitM40+3:30:50
54MichalJankopálTrebišovM40+3:43:00
55LukášKomaraHozelecM39-4:17:00
56SimčaMičundováŠtôlaZ39-4:18:00
57CyrilTrbolaĽubicaM40+4:18:00
58TáňaValekováŠtôlaZ39-4:18:00
59MiroslavKlausmanDobšináM40+DNF
PoradieMenoPriezviskoKlub/MestoKat.Čas
1PatrikMilataHoka Runners HungaryM39-4:07:07
2TomášKačmarčikInov-8 czech & slovakia teamM40+4:30:57
3LukášOgurčákStará ĽubovňaM39-4:52:06
4PavolFaťunPopradM40+5:05:35
5MartinLažoKošiceM40+5:23:46
6LukášDzurendaSpišská Nová VesM39-5:26:57
7RichardŠtrausKošiceM39-5:27:56
8MarekHodákBUC TEAMM39-5:50:58
9MiroslavHanusMartinM40+5:51:23
10PetraNavratilovaTJ Liptov VavrišovoZ5:54:02
11DušanTokarčíkKežmarokM40+5:57:17
12MonikaGabulováZobor 1000+Z6:05:58
13PavelHlozákNZBKM40+6:06:03
14MirkaNavrátilováLiptovský MikulášZ6:17:31
15MarkaŠebejováMTC Vyšná ŠebastováZ6:33:39
16MatúšOrlovskýKošiceM39-6:35:44
17PeterMúdryKošiceM40+6:35:48
18ErikKropuchPrešovM40+7:30:00
19MarekPracharSpeed 4 dogsM40+8:15:00
20JozefMüllerBehamSrdcom.skM40+8:54:00
21LuciaMichálikováDvojičkovoZ8:54:00
PoradieTímČas
1Ruscona Team2:05:00
2#behámeSrdcom2:28:00
3Spartan training group Rožňava2:35:00
4Vnenčák Family2:36:00
5Powercross3:10:00