Hlavná trať

Registráciu vyplňte vrátane interpunčných znamienok v mene!

Pred prihlásením musíte odsúhlasiť podmienky Športuj srdcom o.z.


Registrovaní bežci

MenoPriezviskoRočníkKlub / Mesto
unreadMiroslavFalat1970STG Michalivce
unreadMariánVarga1966STG Muchalovce
unreadMatúšKišš1983Veľaty
unreadDušanGoliaš1974Jaklovce
unreadDanaKozárová1981Kremienok a Chocholusik
unreadMarioAntoni1976Kremienok a Chocholusik
unreadVladimírKubáň1976Pavcina Lehota
unreadKristiánGaľa1978Vlčie Doly
unreadMarekMezeš1987Poprad
unreadRichardGoc1982KĽM Kamienka
unreadMarekSitiarik1979Ofk Vikartovce
unreadMatúšGancarčík1991CANADA
unreadSlavomírFecko1980Košice
unreadPeterGontkovič ml.1991Poprad
unreadMartinJaš1976Považská Bystrica
unreadMartinSmrek1992Poprad
readPeterGontkovič st.1964Svit
readMarekDubiel1984Atrium Architekti
readMilošGalád1977Pivári SNV
readJánŠebest1979Bukacaris
readJánNebus1989PretekaRYS
unreadZuzanaHanusová1982IT Girls
readRomanGraňák1980IST Liptovská Teplička
readEvaČurlejová1981O5 BK Furča, Košice
readJozefČurlej1981O5 BK Furča
readKatarínaPlandorová1980Polygym team
readMariánOravec1981Poprad
readIvetaVaculová1963Bratislava
unreadIvanPorada1979Krompachy
readPeterHobor1987Košice
readTimeaHoborová1988Košice
readKatarínaBányaiová1982WFM
readJanaKrajná1987Košické vĺčatá a čučoriedky
readSimonaMičundová1986Stola
readOtoKaleja1976Ekosoft
readRóbertStramba1973Kavečany
readMartinBernát1980Košice
readMarcelaBenčoková1989PretekaRys
readMirkaFrancová1982IT Girls
readDávidŠterbák1982Pivári SNV / Svit
readVladimírMišenčik1984Levoča
readMarekHoger1974Poprad
readPeterŠreiner1979Veruzeajhej
readPeterBreznan1984Banska Bystrica
readEvaBreznan Bohacova1988Banska Bystrica
readMatúšRodák1984Svit
readMartinProner1985Spišský Štiavnik
readPeterValluš1983Hranovnica
readBrankoPogány1978Active Life Košice
readTomášGreňa1981Poprad
readVladimírŠavel1979Ofk Vikartovce
readDominikaLopatová1991Poprad
readMarekVajdiar1991Lokca
readJozefRevaj1978Orava tím
readRomanPleva2001Dolná Súča
readTomášKačuň1979STG Sečovce
readEmilTomáš1966Poprad
readDanicaBožová1963bežecký klub Poprad/ Svit
readPavolKiss1985KOB ATU Košice
readTomášMikolaj1988Spišské Podhradie
readPeterGurník1988RM sportclub
readMatúšTrnovec1988SK VAZKA Bratislava
readPavolOrolin1995RaidLight Cz/Sk
readMartinKožiak1974Košice
readmichalkreta1980velka lomnica
readMartinKolba1991Hranovnica
unreadRóbertHabrun1991Ľubietová
readJozefMüller1974Behamsrdcom.sk
unreadMichalGaraj1989Veľká Lúka
readMarekGažura1990Svit
unreadMichalBačinský1993Prešov
readPETERMúdry1975Košice
readMichalZuber1983Žilina
readMatúšSchneider1989Batizovce
readcyrilTrbola1971Lubica
readMilanDvorscak1969MARAS team Prešov
readTomášMičko1987Poprad
readFrantišekHusár1986Hranovnica
readRomanTrtek1986Filistin
readTomášĎurana1990Martin
readOndrejBandžák1971Košice
readSilvesterPastucha1974vitalcity.sk
readKatarínaBalážová1989X-Runners Brodzany
readPeterBerník1979Svit
unreadRobertJudiak2003KB Breza
readMartinKelečeni1973behamsrdcom
readMichaelaKucháriková1992ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová
readMarekHodák1986BUC TEAM
readRenéDindoffer1980Baby club Hippo Poprad
readMilošVasko2003Dolná Súča
unreadEvaReiszova1983Trebišov
readĽubošHredzák1987Sečovce
readRobertGlatz1980TelePanda
unreadMonikaGabulová1980Nitra
readMarekGajdoš1990Východná
readTomášKoščuško1993Flying Monkeys
readMarekBadzík1981Svit
readJanaVechterová1991ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová
readDaliborKošár1967HO LŠ Poprad
readMichalMudroň1983runner from Závažná
readMarekHriva1988karavanydovoz.sk
unreadZdenkoFalat1998KMB
unreadŽanetaMatulová1975KMB
readAlexanderDuran1965X-runners -Bošany
unreadMarianKuzmiak1964pro-body triatlon team Kosice
readAlicaŠtefánková1994Nemšová
readAnna MáriaBrisudová1998Nemšová
readKláraŠtefánková2000Nemšová
readDominikBaculák1985Orava tím
readEvaBerníková1959Spišská Nová Ves
readMiroslavKlausman1962Dobšiná
readMiroslavOnduš1982Prešov
readMartinaPodberská1990Bratislava
readMiroslavStaroň1976ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová
readMiroslavaNavrátilová1984Liptovský Mikuláš
unreadAnnaVargova1979Aktive life
readMartinKubo1964Poprad
readJánMarton1979Betlanovce
readJánLechvár1990Bystré
readTomášMichalík1984Praha
readMartinMichalík1986Behamsrdcom
unreadVeronikaŠpirengová1981Hi G Run
unreadJánVarga1982JaVa MONT
readJakubHaviarik1996Extreme Obstacle Runners
readGabrielaDubská1990Extreme Obstacle Runners
readMichaelaBerníková1978ŠK Ferčekovce
readFilipHusár1993Poprad
unreadPavolBačík1976ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová
readPavolFaťun1979Poprad
readJanaFaťunová1984Poprad
readMichalJankopál1970ŠKP Trebišov
readjozefostrihoň1976gemerunners
readNoraSeligová1977IT girls
readMarekMaurer1978Active Life / Košice
unreadOndrejVeselovský1979TURIEC.RUN
readRadoslavPekár1979Eurokofis
readAndrejČarnoký1984Nemak Slovakia s.r.o.
readFrantišekLorinc1965Spišská Nová Ves
readMichalHúska1980ŠK Kriváň Liptovský Ondrašová
unreadTomášVrana1994Birds
readMartinaBellušová1987ŠK Kriváň Liptovský Ondrašová
readVladimirLabaj1970Lipt. Mikuláš
readErikKropuch1971Prešov
readMarkaŠebejová1986MTC Vyšná Šebastová
unreadJánŠmiga1985STG Michalovce
readLenkaOdnechtová1977Bernolákovo
readRobertVecel1972Martin
readRomanRus1990Svetielko Nádeje
readGabrielaKleinová1973Sabinov
readSlávkaLorencová1975Malacky
readVladoLorenc1979Malacky
readPeterUličný1983MARAS team
readPavolUličný1976MARAS team
readRenátaLechvár1989Prešov
readStanoUhrin1981Prešov trail run
readMartinJančuška1979ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová
unreadDaliborBenedek1991Poprad
readMarekKoperdák1977Spišská Nová Ves
readMichalMaterný1992GANRUN Gánovce
readRastislavKakus1977Zákamenné
readJarmilaKakusová1981Zákamenné
readAndrejPalko1979Martin
readLukasDzurenda1984Technicka Akademia SNV
unreadAndrzejDlugosz1978UBIQUINOL